tel. 534 448 002
Infolinia i zamówienia telefoniczne

Twój koszyk jest pusty

Materace KOŁO PROMOCJA

Regulamin

1 WSTĘP

1.1 Ogólne warunki korzystania z oferty proponowanej przez sklep internetowy www.materacekolo.com.pl reguluje poniższy dokument, zwany w dalszej części "Regulaminem".

Regulamin poniższy można pobrać i zapisać na trwałym nośniku za pomocą poniższego linku:

Regulamin sklepu www.materacekolo.com.pl

1.2. Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresami internetowymi www.materacekolo.com.pl (zwany dalej Sklepem) jest:
Go2Media 
ul. Klasztorna 60/4
52-234 Wrocław
Wpisany do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta miasta Wrocław pod nr 173463
NIP 699-183-70-20
REGON 021848001
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer tel. 534 448 009

zwany dalej Sprzedawcą

1.3. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

1.4. Nabywcą towarów, oferowanych w Sklepie jest pełnoletnia osoba fizyczna (konsument), przedsiębiorca lub inny podmiot, zwany dalej Klientem.

2. OFERTA


2.1 Przedmiotem transakcji są produkty wymienione w ofercie Sklepu w chwili składania zamówienia.

2.2 Prowadzimy sprzedaż produktów fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych.

2.3 Ceny produktów znajdujących się w ofercie Sklepu są podane w złotówkach i zawierają podatek VAT.

2.4 Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par 1 Kodeksu Cywilnego.

3. ZAMÓWIENIE

3.1. Warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z potwierdzeniem Klienta, że wie, że zamówienie pociąga za sobą obowiązek zapłaty za zamówiony towar.

3.2 Złożone zamówienie lub zapytanie w witrynie internetowej http://www.materacekolo.com.pl jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie podanych w formularzu lub wiadomości elektronicznej danych.

3.3 Podane przez użytkownika dane kontaktowe zostaną wykorzystane do realizacji umowy, głównie celem potwierdzenia złożonego zamówienia. Podane numery telefonu zostają również udostępnione firmie spedycyjnej realizującej przesyłkę w celu ułatwienia kontaktu z Klientem w przypadku wystąpienia trudności z jej dostarczeniem.

3.4 Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu kontaktowego pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

3.5 Zamówienia drogą elektroniczną można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty oraz w niedziele i święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

3.6 Każde złożone zamówienie jest potwierdzane. Potwierdzenie złożenia zamówienia jest dostarczane na podany przez klienta adres e-mail.

3.7 W przypadku niemożności potwierdzenia złożonego zamówienia w terminie do 14 dni, zamówienie może zostać anulowane.

3.8 Klient zamawiając towar dokonuje jego wyboru, w sposób właściwy dla danej rzeczy, określając w szczególności rozmiar, kolor, a w razie potrzeby podając także inne specyficzne informacje oraz liczbę sztuk zamawianych towarów.


3.9 W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieścisłości w treści potwierdzenia przyjęcia zamówienia, należy skontaktować się ze sklepem przy pomocy poczty elektronicznej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. w czasie 12 godzin od momentu złożenia zamówienia.


3.10. Sprzedaż prowadzona jest tylko na terenie Polski. Warunki sprzedaży i wysyłki towaru za granicę są uzgadniane indywidualnie z Klientem.


3.11.Sklep zastrzega sobie prawo do:
a) anulowania zamówień jeżeli formularz zamówienia został nieprawidłowo wypełniony;
b) odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości (w szczególności zawierających błędy systemowe skutkujące np. omyłkowym wystawieniem towaru za cenę rażąco odbiegającą od jego rzeczywistej wartości, zawierających błędy wywołane niepożądanym działaniem osób trzecich);

3.11. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się:
a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po otrzymaniu przez sklep wiadomości e-mail od Klienta z potwierdzeniem złożonego zamówienia;
b) w przypadku zamówień płatnych przelewem - natychmiast po zaksięgowaniu środków na koncie bankowym Sklepu;
c) w przypadku zamówień płatnych za pośrednictwem serwisu realizującego płatności internetowe, - w chwili autoryzacji płatności.

3.14 Sklep wystawia dokument sprzedaży - dowód zakupu (faktura VAT, paragon) który wysyłany jest w ciągu 7 dni (od momentu dostarczenia przesyłki do klienta). W przypadku chęci otrzymania faktury VAT wymagane jest zaznaczenie stosownej opcji przy zamówieniu oraz podanie danych firmy wraz z NIP.

W przypadku faktury VAT dowód sprzedaży zostanie wysłany w postaci pliku pdf jako załącznik do wiadomości e-mail, na żądanie klienta może zostać wysłany pocztą.

W przypadku paragonu fiskalnego dowód sprzedaży zostanie wysłany drogą pocztową na adres podany przez klienta na zamówieniu.

Jeżeli przesyłka została wysłana za pobraniem, dowód zakupu zostanie wysłany drogą pocztową w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki przez klienta (po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie)

3.15 W przypadku konieczności zamieszczenia na fakturze danych innych niż podane w formularzu rejestracyjnym należy poinformować firmę Go2Media o wprowadzonych zmianach wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

4. DOSTĘPNOŚĆ ZAMÓWIONYCH TOWARÓW

4.1 Firma Go2Media zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
4.2 Wszystkie towary sprzedawane w sklepie internetowym są towarami dostępnymi. W wyjątkowych sytuacjach np. w przypadku równoczesnego złożenia zamówienia na ten sam towar przez wielu Klientów, może zdarzyć się, że towar nie będzie dostępny. W takiej sytuacji Klient zostanie niezwłocznie poinformowany o braku możliwości zrealizowania zamówienia i podejmie decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
4.3. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

4.4 W przypadku braku danego towaru w magazynie lub niemożności zrealizowania zamówienia z innego powodu, Klient zostanie niezwłocznie poinformowany na adres e-mail o problemach z realizacją zamówienia i możliwych rozwiązaniach (np. częściowa realizacja, pełna realizacja, lecz związane z tym wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia bez negatywnych skutków dla Klienta). Jeśli Klient nie chce, by zamówienie częściowe było realizowane – zamówienie jest wycofywane bez negatywnych konsekwencji dla Klienta, a w razie dokonania przez niego płatności – kwoty uiszczone zostaną zwrócone.

5 REZYGNACJA Z ZAMÓWIENIA

5.1. Zmiany w wysyłce, rezygnacje z zamówienia możliwe są do 24 godzin po złożeniu zamówienia przez klienta. Kontakt ze Sklepem powinien nastąpić poprzez wysłanie wiadomości elektronicznej na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

5.2. Klient niebędący konsumentem może wycofać złożone zamówienie w ciągu 24 godzin od momentu jego złożenia jedynie e-mailem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Klient nie może wycofać zamówienia, które już zostało wysłane.

6. PŁATNOŚCI

6.1. Rozliczenie transakcji może nastąpić w następujący sposób:
a) szybkie przelewy internetowe obsługiwane przez Dotpay S.A.
b) gotówką przy odbiorze towaru (pobranie) - w takim przypadku zostanie pobrana dopłata w wysokości 29 zł
c) przelewem na konto firmy Go2Media

Go2Media Marta Kwiecień
ul. Klasztorna 60 lok.4
52-234 Wrocław
Numer rachunku 07 2490 0005 0000 4600 1696 2496
w tytule przelewu prosimy podać: numer zamówienia, nazwę towaru oraz imię i nazwisko osoby zamawiającej.

6.2. Przy zamówieniach nietypowych (realizowanych na indywidualne zamówienie klienta) wymagane jest 50% przedpłaty na konto firmy Go2Media. Przedpłata nie jest zwracana w przypadku rezygnacji klienta z zakupu towaru.

7. DOSTAWA

7.1 Towar wysyłamy firmą kurierską.

7.2 Przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku.

7.3 Godziny doręczeń ustalane są przez firmę kurierską. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do mieszkania.

7.4 Termin dostarczenia przesyłki przez kuriera wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

7.5 Strony dopuszczają możliwość wskazania innego niż przewidziany w niniejszym regulaminie sposobu dostawy lub miejsca odbioru.

7.6 Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin do 30 dni, o ile podczas potwierdzania zamówienia nie nastąpią inne uzgodnienia pomiędzy sklepem a Kupującym. Termin wysyłki podany jest w dniach roboczych.

7.7 Wszelkie zmiany dotyczące sposobu dostawy wymagają pisemnego zgłoszenia do firmy Go2Media oraz potwierdzenia przez pracownika firmy.

7.8 Większość towarów dostarczamy bezpłatnie na terenie całego kraju. Ewentualne koszty przesyłki podane są w opisie towarów i są podawane do wiadomości kupującego przed złożeniem zamówienia.

8. REKLAMACJE

8.1 Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki należy zgłaszać kurierowi w momencie jej odbioru. Sprawdzenie stanu przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia przesyłki w transporcie.

8.2 Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient stwierdzi w nim wady jest uprawniony do powołania się na nizgodność towaru z umową.

8.3 Podstawą zgłoszenia niezgodności towaru z umową jest posiadanie dokumentu zakupu, tj. paragonu lub faktury VAT.

8.4 W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się telefonicznie, listownie, mailowo lub osobiście w oddziale firmy Go2Media.

8.5 Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest dokument zakupu ( faktura VAT, paragon), który Klient otrzymuje po odbiorze towaru.


8.6 W przypadku uznania reklamacji towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sprzedawca zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary.

8.7 Wszystkie towary znajdujące się w ofercie Sprzedawcy są fabrycznie nowe. Reklamacje będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu cywilnego. W przypadku, gdy stroną umowy sprzedaży nie jest konsument, odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi jest wyłączona.

9. ZWROTY

Prawo odstąpienia od umowy

9.1.Klient będący konsumentem ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia objęcia rzeczy w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik.

9.2 Wykonanie prawa odstąpienia od umowy winno nastąpić przez poinformowanie Sprzedawcy pisemnie na adres Go2Media Marta Kwiecień, ul. Klasztorna 60/4, 52-234 Wrocław, bądź drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o decyzji o odstąpieniu od zawartej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. W tym celu Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy podanego (poniżej, w linku), jednak skorzystanie z wzoru nie jest to obowiązkowe.

9.2. Termin uważa się za zachowany jeśli informacja o odstąpieniu Klienta od umowy zostanie wysłana do Sklepu Go2Media przed upływem terminu do odstąpienia.

9.3 Po otrzymaniu od Klienta oświadczenia o odstąpieniu od umowy Sklep Go2Mdia niezwłocznie przesyła Klientowi potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy w formie pliku pdf załączanego do maila.

Skutki odstąpienia od umowy

9.4. W przypadku odstąpienia od umowy Sklep Go2Media zwraca wszystkie otrzymane od Klienta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep Go2Media), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sklep Go2Media został poinformowany przez Klienta o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.

9.5. Sklep Go2Media zastrzega sobie prawo do wstrzymania się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

9.6. Zwrotu płatności dokonywany jest przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że strony uzgodnią inne rozwiązanie.

9.7. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany niezwłocznie dostarczyć towar do Sklepu Go2Media, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Klient poinformował Sklep Go2Media o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Klient odeśle towar przed upływem terminu 14 dni.

9.8. W przypadku odstąpienia od umowy, bezpośrednie koszty zwrotu towaru ponosi Klient. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę 600 PLN.

9.9.Ze względów higienicznych prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje, jeżeli zapieczętowane opakowanie towaru zostało otwarte po jego dostarczeniu. Ze względu na specyfikę oferowanych przez nas produktów względy higieniczne uniemożliwiają bowiem ich dalszą odsprzedaż.

9.10 Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje także w przypadku zamówień wykonanych według specyfikacji dostarczonej przez Klienta lub wytworzona celem zaspokojenia jego indywidualnych potrzeb.

9.11 W przypadku zwrotu towaru, gdy dowodem zakupu była faktura Vat, Sprzedawca zobowiązuje się do poświadczenia na piśmie zwrotu świadczenia konsumenta poprzez dokument księgowy faktura – korekta. Natomiast Klient zobowiązuje się do podpisania wystawionej przez Sprzedającego faktury korekty i odesłania jej do siedziby sklepu Go2Media co warunkuje zwrot świadczenia pieniężnego.

10 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

10.1. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Sprzedawcą.

10.2. Spory powstałe pomiędzy Sprzedawcą, a Klientem który jest jednocześnie konsumentem zostają poddane właściwym sądom powszechnym. Spory powstałe pomiędzy Sprzedawcą a Klientem, który nie jest jednocześnie konsumentem zostają poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Usługodawcy lub Sprzedawcy.

10.3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

10.4. Umowa sprzedaży zawierana jest zgodnie z prawem polskim. Językiem zawarcia umowy jest język polski.

10.5. Klient potwierdzając zamówienie potwierdza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje warunki w nim zawarte.

11. POLITYKA PRYWATNOŚCI

11.1 Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności Sklepu www.materacekolo.com.pl klikając tutaj

Wzór formularza odstąpienia od umowy download

 (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)


KONTAKT- INFOLINIA

M&K FOAM MATERACE KOŁO
Infolinia i zamówienia telefoniczne
 
PhoneBlueStel. 534 448 002
Infolinia i zamówienia telefoniczne

SALON FIRMOWY

MATERACE KOŁO W LEGNICY

ul. Dziennikarska 6, 59-220 Legnica

PhoneBlueStel. 690 041 009

zamówienia telefoniczne, dział sprzedaży

Zapraszamy pn-pt 10.00-18.00, sob 10.00-14.00

Zobacz jak dojechać

SALON FIRMOWY

MATERACE KOŁO W LUBINIE

ul. Pawia 67, 59-300 Lubin
(naprzeciwko Salonu Meblowego Mercus)

PhoneBlueStel. 534 448 009

zamówienia telefoniczne, dział sprzedaży

Zapraszamy pn-pt 10.00-18.00, sob 10.00-14.00

Zobacz jak dojechać

Copyright MateraceKolo.com.pl © 2019.