darmowa dostawa materace KOŁO

 Infolinia i zamówienia telefoniczne pn.-pt. 10.00 -18.00, sob. 10.00-14.00

Twój koszyk jest pusty

materac na wymiar do kampera, ciężarówki, okrągły

 Materac na wymiar  - nietypowy kształt

  • Materac na wymiar o nietypowym kaształcie możemy wykonać spośród materaców, które nie mają rdzenia sprężynowego, czyli:
    • materace piankowe
    • materace lateksowe
  • Wykonujemy materace ze ściętymi rogami, materace zaookrąglone, materace okrągłe i inne bardziej skomplikowane kształty

 

Jak zamówić materac na wymiar - o nietypowym kształcie?

 W przypadku ceny materaca o nietypowym kształcie ścięty róg, materac zaokrąglony itd. 
  • Wybierz model materaca - pamiętaj, że materac nie może mieć rdzenia ze sprężyn, musi być piankowy lub lateksowy.
  • Zmierz materac w najdłuższym i najszerszym miejscu.
  • Skontaktuj się z naszymi doradcami  możesz skontaktować się telefonicznie, bądź poprzez formularz kontaktowy

W przypadku bardziej skomplikowanych kształtów materaca na wymiar skontaktuj się z naszymi doradcami, oni poinformują Cię ile taki nietypowy materac kosztuje oraz jak przygotować projekt aby taki materac zamówć.


Kontakt

Nasi eksperci pomogą w wyborze materaca na wymiar

Szukasz sposobu na znalezienie idealnego materaca na wymiar? Kontaktując się z naszymi ekspertami w dziedzinie materaców, masz możliwość robienia zakupów z najbardziej kompetentnym zespołem w branży. Nasi eksperci w dziedzinie materców nieustannie szkolą się, aby poznać technologie zastosowane w najnowszych materacach oraz zgłębiają tajniki zdrowego snu. 

Z nami wybierzesz materac na wymiar, który idealnie pasuje do Twojego budżetu oraz stylu życia. Niezależnie od tego, czy kupujesz pierwszy materac, czy zastępujesz materac, na którym spałeś od lat, nasi przyjaźni doradcy ułatwią dokonanie zakupu materaca na wymiar.

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić łatwe i przyjemne zakupy. Naszym celem jest Twoja satysfakcja ze snu. Skonataktuj się z naszymi doradcami już dziś i zacznij cieszyć się głebokim i spokojnym snem, na który zasługujesz!