tel. 534 448 002
Infolinia i zamówienia telefoniczne

Twój koszyk jest pusty

Materace KOŁO promocjaPromocja dotyczy materaców i łóżek oznaczonych flagą - 20% oraz kompletów z materacem o minimalnej wartości 1500 zł. Zobacz zasady promocji

Jesteśmy entuzjastami snu od wielu lat. Nasz zapał połączony z wieloletnim doświadczeniem spowodował, że jesteśmy  ekspertami w dziedzinie zdrowego snu. 

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić łatwe i przyjemne zakupy. Naszym celem jest Twoja satysfakcja ze snu. Skorzystaj z wiedzy naszych doradców już dziś i zacznij cieszyć się głebokim i spokojnym snem, na który zasługujesz!

"Wstąp do klubu dobrze wyspanych"

Salon firmowy MAterace KOŁO w Legnicy

To nasza misja, którą kierujemy się od początku. Historia naszych salonów przy ul Dziennikarskiej 6 w Legnicy oraz Pawiej 67 w Lubinie rozpoczęła się w 2013 roku. Od początku przyświecała nam idea podzielenia się wiedzą na temat zdrowego i komfortowego snu.

Czuliśmy, że mieszkańcy Lubina i Legnicy zasługują na kogoś, kto podzieli się specjalistycznymi informacjami, dotyczącymi doboru odpowiedniego materaca i łóżka do ich potrzeb i zrobi to w przystępny i łatwy sposób.

Służąc od kilku lat lokalnym społecznościom bardzo związaliśmy się z mieszkańcami Legnicy i Lubina. Jesteśmy dumni z tego, że niejednokrotnie naszymi klientami są kilkupokoleniowe rodziny, a my na stałe wpisaliśmy się w rodzinną tradycję.

Dzięki Państwu - naszym klientom, klub wyspanych liczy już kilka tysięcy osób z czego się bardzo cieszymy i co inspiruje nas do codziennej pracy.

 


Jesteśmy niedaleko, więc nie tracisz czasu na dojazd do nas.

Salon Firmowy Materace KOŁO w Legnicy

PinBlueSul. Dziennikarska 6, 59-220 Legnica

PhoneBlueStel. 690 041 009

clockBlueSZapraszamy pn-pt 10.00-18.00, sob 10.00-14.00

Zobacz jak dojechać

Salon Firmowy Materace KOŁO w Legnicy Ul Dziennikarska 6
 
Dojazd
Materace LLegnica Dziennikarska

Materace Legnica

Dysponujemy szeroką gamą najbardziej innowacyjnych pianek, w tym pianki termoelastyczne (inaczej Visco, memory Foam), pianki leteksoidalne, pianki naturalis na bazie naturalnych składników roślinnych. Posiadamy również w oferciematerace z lateksu, bądź kieszonkowe. Wszystkie materace wykonane są w jednym z naszych specjalistycznych pokrowców.

Łóżka Legnica

U nas znajdziesz łożko, którego potrzebujesz. Oprócz standardowych łóżek możemy zaproponować system Multi Box, gdzie sam jesteś projektantem własnego łóżka. Możesz wybrać łóżko z pojemnikiem na pościel lub bez, w dowolnym kolorze  i  dowolnej wielkości. Wykonujemy równiez łóżka na konkretnty wymiar możemy powiększyć łożko lub pomniejszyć by dopasować się do Twoich potrzeb.

Stelaże do łóżka w Legnicy

Stelaże Legnica

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę stelaży do łóżek różnej wielkości. Poprawiają one komfort snu oraz przedłużają żywotność materaca. Dzięki swej elastyczności dbają o prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Możesz zdecydować się na stelaż nieruchomy, albo taki, w którym będzie można podnosić głowę lub nogi. 

*Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji „20x0%” wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 01.10.2019 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 2000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 2000 zł; całkowita kwota do zapłaty 2000 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 20 mies., wysokość 20 równych rat miesięcznych 100 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia [dd.mm.rrrr] r. do dnia [dd.mm.rrrr] r.
Produkty

KONTAKT- INFOLINIA

M&K FOAM MATERACE KOŁO
Infolinia i zamówienia telefoniczne
 
PhoneBlueStel. 534 448 002
Infolinia i zamówienia telefoniczne

SALON FIRMOWY

MATERACE KOŁO W LEGNICY

ul. Dziennikarska 6, 59-220 Legnica

PhoneBlueStel. 690 041 009

zamówienia telefoniczne, dział sprzedaży

Zapraszamy pn-pt 10.00-18.00, sob 10.00-14.00

Zobacz jak dojechać

SALON FIRMOWY

MATERACE KOŁO W LUBINIE

ul. Pawia 67, 59-300 Lubin
(naprzeciwko Salonu Meblowego Mercus)

PhoneBlueStel. 534 448 009

zamówienia telefoniczne, dział sprzedaży

Zapraszamy pn-pt 10.00-18.00, sob 10.00-14.00

Zobacz jak dojechać

Copyright MateraceKolo.com.pl © 2019.