koszyk50

kategoria dla aktywnychMaterace KOŁO stworzone z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Dbasz o swoją formę fizyczną? Uprawiasz sport? Regeneracja jest podstawą!Właściwy odpoczynek po treningach spowoduje, że wyeliminujesz takie objawy jak poranny brak energii, osłabienie, zmęczenie. 

Zawodowi sportowcy doskonale zdają sobie sprawę z ogromnego znaczenia i wpływu właściwego wypoczynku, zazwyczaj o ich regenerację po intensywnych treningach dba sztab ludzi. Rozciąganie, rozmasowanie mięśni, odpowiednia dieta, to bardzo ważne elementy codziennego rytuału po treningach. Wszystkie badania potwierdzają, że brak lub niewłaściwa jakośc snu powoduje spadek możliwości wysiłkowych.
 
Najważniejszym elementyem odpowiedniej regeneracji jest sen. Idealną zasadą jest 8 godzin snu w ciągu doby. Niestety w dzisiejszych czasach nie każdy może sobie pozwolić na tak długi wypoczynek. Jeśli musisz skrócić czas swojego wypoczynku pamiętaj, by wynosił on przynajmniej 6 godzin. 
 
Oprócz czasu wypoczynku instotną kwestią jest jego jakość. Zadbaj o komfort swojego wypoczynku. Śpiąc na nieodpowiednim podłożu ciało regeneruje się o wiele wolniej.Materace KOŁO dla aktywnych stworzone są z myślą o maksymalnym efektywnym wykorzystaniu snu, jako elementu odnowy organizmu. Dobrze dobrany materac zwiąksza efektywność wypoczynku. 
 
Materace KOŁO linia dla aktywnych wspomagają:
- regenerację mięśni (naprawę mikrouszkodzeń)
-  serce i układ krwionośny (dobrze dobrany materac nie uciska naczyń krwionośnych)
-  wspomaga możliwości transportowe krwi (w tym możliwości transportowe glukozy do mózgu, mięśni i wątroby)
 
Materace dla aktywnych
czwarty_etap_m7
1976,00 zł
w magazynie
czwartyetap_blueok9
2351,00 zł
w magazynie
czwarty_element
2108,00 zł
w magazynie
Alpha_.jpg
1772,00 zł
w magazynie
czwarty_zakres_exc
2932,00 zł
w magazynie


logo materace kolo mini1

Salon Firmowy Materace Koło

www.materacekolo.com.pl to sklep firmowy producenta Materace KOŁO M&K Foam, który oferuje niezrównany wybór materaców, które można dopasować do każdego budżetu i potrzeb. Jesteśmy znani z profesjonalnej pomocy w wyborze materaca do spania, słyniemy z  troski o naszych klientów i możemy zaproponować ceny nie do pobicia. Wybór materaca do spania w naszym sklepie staje się prosty. Szeroki wybór  producenta Materace KOŁO, szybka realizacja wysyłki powoduje, że w przeciągu paru dni od zamówienia możesz się cieszyć komfortowym snem.

 Porady materace kolo 2  Wybór Materaca do spania

Kompleksowa oferta M&K Foam Materace KOŁO zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, wliczajac w to osoby posiadające niestandardowy wymiar ramy łóżka, np. łóżka antyczne, czy wykonane pod konkretny wymiar. Jedyne co musisz znać, to wymiar materaca, który potrzebujesz, po czym możesz wybrać rodzaj materaca: materace kieszonkowe (również kieszoknkowe multipocket), materace lateksowe odznaczające się dużą odpornością na odkształcenia, materace piankowe wysokoelastyczne, materace termoelastyczne oferujące bardzo wysoki komfort snu.

 materace kolo poradnik

Materac twardy, czy miękki?

Jeżeli wahasz się pomiędzy wyborem materac twardego lub miękkiego możesz skorzystać z naszego poradnika - "Materac twardy, czy miękki?". W większości przypadków o wyborze twardości materaca decyduje waga, wzost i co bardzo istotne pozycja, jaką przybieramy podczas snu. Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji dotyczących twardości materaca skontaktuj się z nami.

 jakosc materace kolo

Materace Koło - wysoka jakość, zaufana marka

Decydując się na materac Koło M&K Foam korzystasz z ponad 20 letniego doświadczenia producenta materaców do spania. O wysokiej dbałości o Twój komfort przekonasz się zaraz po złożeniu zamówienia w naszym sklepie. Możemy zagwarantować Ci, że za materac nie zapłacisz więcej niż to konieczne, ponieważ zapewniamy bezpłatną wysyłkę kurierem na terenie całego kraju.

 materce kolo na wymiar  Wymiary materaca i materace na wymiar

Proponujemy materace we wszystkich standardowych wymiarach. Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200, 100x200 oraz podwójnych 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200. Każdy materac można również zamówić pod konkretny wymiar ramy łóżka, materac na zamówienie można dopasować, np. do łóżek amerykańskich, kontynentalnych. Na życzenie możemy również wykonać materace dłuższe dla osób wyższych, np. 200x210 lub 200x220.  Wykonujemy również materace do łóżekczek 60x120 lub 70x140. Więcej o  materacach na wymiar.

 materace kolo dostawa  Dostawa materaca gratis!

Rozumiemy, że chcesz móc szybko skorzystać z komfortu i relaksu, jaki dostarczają nasze materace, dlatego proponujemy bezpłatną wysyłkę kurierem. Dzięki temu możesz maksymalnie wykorzystać swój czas i spożytkować go na  zdrowy wypoczynek.

Copyright © Materace KOŁO MateraceKolo.com.pl 

Materace KOŁO Sklep Firmowy sklep online producenta MK Foam.

Znajdź nasz sklep materace Koło na Google+ Facebook Youtube Pinterest