koszyk50

Zeo i Zen

 


 

Pokrowiec BALANCE

Czy zauważyłeś, że latem, gdy świeci słońce czujemy się lepiej i jesteśmy pełni energii? To wynik korzystnego działania promieni podczerwonych, które są nam niezbędne do życia i docierają do nas wraz z promieniami słońca. Promieniowanie podczerwone gromadzone w naszym organizmie ma korzystny wpływ na nasze samopoczucie. Nagromadzone przez nasz organizm ciepło rozszerza naczynia krwionośne skóry, redukuje napięcie mięśni szkieletowych, działa przeciwbólowo (podwyższa próg odczuwalnego bólu), przyspiesza przemianę materii. 

Niestety nocą tracimy nagromadzoną energię, co odczuwamy rano jako zmęczenie 

Pokrowiec Balance pomaga przeciwdziałać temuu niekorzystnemu zjawisku.

 

balance

Na Tkaninę pokrowca Balance została naniesiona mineralna struktura zawierająca cząsteczki tytanu. Ta powłoka pochłania i gromadzi promieniowanie podczerwone tracone w nocy, po czym oddaje je w postaci ciepła z powrotem organizmowi. Dzięki temu procesowi przywracana jest naturalna równowaga ciała, co przyspiesza regenerację organizmu. Śpiąc na pokroecu Balance rano czujemy się wypoczęci i pełni energii.

Korzystny wpływ na nasz organizma skutkujący zwiększeniem koncentracji i skróceniem czasu reakcji na bodźce wzrokowe i słuchowe został potwierdzony przez

Hohenstein Institute laboratorium badawcze specjalizujące się w badaniu i certyfikowaniu tekstyliów.

Cechy pokrowca Balance:

 • właściwości rewitalizujące
 • balans energetyczny
 • ułatwiona koncentracja
 • właściwości antybakteryjne

 

Pokrowiec COOLING

Aby obudzić sie wypoczętym należy odpowiednio zadbać o warunki w których śpimy. Dobrze dopasowany, wygodny materac, komfortowa kołdra, miła w dotyku pościel, to wszystko wpływa na to czy budzimy się zrekalsowani. 

Ogromny wpływ na nasz sen ma również temperatura w jakiej śpimy. Gdy zasypiamy, organizm obniża poziom temperatury, którą będzie utrzymywać podczas snu. Jeśli w sypialni jest  zbyt ciepło, ciało stara się dążyć do tej ustalonej wartości, co może powodować zaburzenia snu. 

Nawet niewielkie obniżenie temperatury ciała może korzystnie wpłynąć na sen ułatwiając zasypianie i wydłużając fazę głębokiego snu, w której najszybciej i najlepiej regeneruje się nas organizm.

Pokrowiec Cooling, wywołujący efekt chłodzenia dzięki zawartym w nim mikrokapsułkom z kryształkami mentolu. Pod wpływem wilgoci uwalniane są cząsteczki mentolu, które dają przyjemne uczucie świeżości i rozpraszają ciepło na tkaninie, powodując, że skraca się czas potrzebny do zasypiania, organizm nie przegrzewa się podczas snu i zmniejsza się ilość przebudzeń w ciągu nocy. 

Cechy pokrowca Cooling:

 • właściwości antybakteryjne
 • termoregulacja
 • zapewnienie suchości

 

ZEO - świeżość i komfort

 

Wszyscy pragniemy poczuć się komfortowo i świeżo, gdy kładziemy się spać po długim dniu. Niemniej jednak niektóre czynniki, takie jak nieprzyjemne zapachy, mogą powodować problemy z relaksacją w nocy, ponieważ wiadomo, że nieprzyjemne zapachy mają negatywny wpływ na umysł i ciało podczas snu. Nasze innowacyjne wykończenie tekstylne zwalcza te zapachy i utrzymuje odświeżony materac. Z ZEO Twoja jakość snu znacznie się poprawi, a Twój wypoczynek będzie bardziej efektywny.

Nasze rewolucyjne wykończenie ZEO pomaga utrzymać czysty i odświeżony materac przez cały czas bez użycia środków chemicznych.


ZEO oferuje potrójnie działające i inspirowane naturą rozwiązanie, które nie ma właściwości biobójczych. Dzięki specjalnej formule jest w stanie samo się zregenerować, jednocześnie wykonując równie mocne za każdym razem. Naturalne minerały w ZEO można również znaleźć w kamieniach lawy. Te minerały, zwane zeolitami, adsorbują cząsteczki złych substancji zapachowych i je degradują, całkowicie zmieniając cechy zapachów. Z powodu tych zmian złe zapachy znikają, a cząsteczki są ponownie uwalniane, pozostawiając materac gotowy na nową noc.

Cechy ZEO:

 • naturalne minerały
 • komfort i świeżość
 • przepuszczalność powietrza

 

ZEN - przywrócenie naturalnego rytmu snu

 

W dzisiejszym świecie nie sposób sobie wyobrazić życia bez korzyztania z telefonu komórkowego, komputera, czy telewizora. Większość z nas nie wie, że tego typu urządzenia emitują szkodliwe promieniowanie oraz wytwarzają pole elektromagnetyczne powodujące nagromadzenie ładunków elektrycznych w organizmie. W obecności silnych pól elektromagnetycznych występuje zjawisko mrowienia naskórka, złe samopoczucie, zauważalne jest "jeżenie" się włosów. Wyładowania elektromagnetyczne w większości przypadków są niekorzystne dla organizmu. Szybkie tempo życia, nieregularny sen, codzienny stres powoduje zachwianie naturalnego rytmu biologicznego naszego organizmu.

zeo


Stres i napięcie statyczne zmniejszają ilość snu, co powoduje, że rano budzimy się jesteśmy zmęczeni. Nić ZEN zastosowana w pokrowcach Cooking i Balance pochłania nagromadzone przez cały dzień ładunki elektryczne i trzyma je z dala od ciała. Dzięki połączeniu przędz polierstrowych i stali nierdzewnej pokrowce Cooling i Balance przywracają naturalny rytm snu powodując, że budzimy się zrelaksowani i zregenerowani.

Antystatyczne właściwości tkanin z nicią ZEN docenią także osoby uczulone na roztocza, bowiem tkaniny te nie przyciągają cząsteczek kurzu, będącego pożywką dla roztoczy. 

 • właściwości antystatyczne
 • regulacja biorytmu
 • lepsze samopoczucie
 • redukuje przyciąganie cząsteczek kurzu

CERTYFIKATY

 • foto
 • foto
 • foto

Copyright © 2010-2018 www.materacekolo.com.pl All rights reserved

 

 

logo materace kolo mini1

Salon Firmowy Materace Koło

www.materacekolo.com.pl to sklep firmowy producenta Materace KOŁO M&K Foam, który oferuje niezrównany wybór materaców, które można dopasować do każdego budżetu i potrzeb. Jesteśmy znani z profesjonalnej pomocy w wyborze materaca do spania, słyniemy z  troski o naszych klientów i możemy zaproponować ceny nie do pobicia. Wybór materaca do spania w naszym sklepie staje się prosty. Szeroki wybór  producenta Materace KOŁO, szybka realizacja wysyłki powoduje, że w przeciągu paru dni od zamówienia możesz się cieszyć komfortowym snem.

 Porady materace kolo 2  Wybór Materaca do spania

Kompleksowa oferta M&K Foam Materace KOŁO zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, wliczajac w to osoby posiadające niestandardowy wymiar ramy łóżka, np. łóżka antyczne, czy wykonane pod konkretny wymiar. Jedyne co musisz znać, to wymiar materaca, który potrzebujesz, po czym możesz wybrać rodzaj materaca: materace kieszonkowe (również kieszoknkowe multipocket), materace lateksowe odznaczające się dużą odpornością na odkształcenia, materace piankowe wysokoelastyczne, materace termoelastyczne oferujące bardzo wysoki komfort snu.

 materace kolo poradnik

Materac twardy, czy miękki?

Jeżeli wahasz się pomiędzy wyborem materac twardego lub miękkiego możesz skorzystać z naszego poradnika - "Materac twardy, czy miękki?". W większości przypadków o wyborze twardości materaca decyduje waga, wzost i co bardzo istotne pozycja, jaką przybieramy podczas snu. Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji dotyczących twardości materaca skontaktuj się z nami.

 jakosc materace kolo

Materace Koło - wysoka jakość, zaufana marka

Decydując się na materac Koło M&K Foam korzystasz z ponad 20 letniego doświadczenia producenta materaców do spania. O wysokiej dbałości o Twój komfort przekonasz się zaraz po złożeniu zamówienia w naszym sklepie. Możemy zagwarantować Ci, że za materac nie zapłacisz więcej niż to konieczne, ponieważ zapewniamy bezpłatną wysyłkę kurierem na terenie całego kraju.

 materce kolo na wymiar  Wymiary materaca i materace na wymiar

Proponujemy materace we wszystkich standardowych wymiarach. Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200, 100x200 oraz podwójnych 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200. Każdy materac można również zamówić pod konkretny wymiar ramy łóżka, materac na zamówienie można dopasować, np. do łóżek amerykańskich, kontynentalnych. Na życzenie możemy również wykonać materace dłuższe dla osób wyższych, np. 200x210 lub 200x220.  Wykonujemy również materace do łóżekczek 60x120 lub 70x140. Więcej o  materacach na wymiar.

 materace kolo dostawa  Dostawa materaca gratis!

Rozumiemy, że chcesz móc szybko skorzystać z komfortu i relaksu, jaki dostarczają nasze materace, dlatego proponujemy bezpłatną wysyłkę kurierem. Dzięki temu możesz maksymalnie wykorzystać swój czas i spożytkować go na  zdrowy wypoczynek.

Copyright © Materace KOŁO MateraceKolo.com.pl 

Materace KOŁO Sklep Firmowy sklep online producenta MK Foam.

Znajdź nasz sklep materace Koło na Google+ Facebook Youtube Pinterest